Volikogust
Liikmed

Spiikri kontakt: 

Jan-Ross Liiver

spiiker@esindus.ee

+372 53300632

Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonda esindavaks ja tema seisukohti kinnitavaks organiks on kuni 17-liikmeline volikogu.

Üliõpilaskonna volikogu valimised toimuvad iga aasta märtsis. Volikokku saavad kandideerida kõik Tallinna Ülikooli tudengid. Üliõpilaskonna volikogu saavad valida kõik Tallinna Ülikooli üliõpilased.

Volikogu tööd juhib volikogu spiiker. Spiiker esindab volikogu, kirjutab alla volikogu poolt vastu võetud dokumentidele, korraldab volikogu tööd ja jälgib volikogu otsuste ning määruste täitmist.

Volikogu istungid on avatud, kui volikogu ei otsusta teisiti, seega võivad istungeid kuulama tulla kõik huvitatud.

Üliõpilaskonna volikogu tööplaan 2017/2018

SEPTEMBER

  • 2017/2018 õppeaasta avaaktus, 1. september *
  • Ühiskomisjon, 13. september
  • 169. istung, 20. september

Üliõpilaskonna teenetemärkide komisjoni koosseisu kinnitamine

OKTOOBER

  • Ühiskomisjon, 11. oktoober
  • 170. istung, 18. oktoober
    Üliõpilaskonna 2018. aasta eelarveprojekti kinnitamine

NOVEMBER

  • Ühiskomisjon, 15. november
  • 171. istung, 23. november – väljasõiduistung Haapsalus

DETSEMBER

  • Ühiskomisjon, 13. detsember
  • Üliõpilaskonna sünnipäev, 9. detsember *
  • 172. istung, 20. detsember
    Üliõpilaskonna 2018. aasta eelarve vastuvõtmine

JAANUAR

  • Ühiskomisjon, 24. jaanuar
  • 173. istung, 31. jaanuar
    Üliõpilaskonna volikogu spiikri valimine
    Üliõpilaskonna volikogu järelevalvekomisjoni poolaasta aruande teatavaks võtmine
    Üliõpilaskonna juhatuse tegevuskava poolaasta täituvuse aruande teatavaks võtmine
    Üliõpilaskonna volikokku teiseks valimisperioodiks jäävate liikmete kinnitamine

VEEBRUAR

  • Ühiskomisjon, 15. veebruar
  • 174. istung, 21. veebruar
  • Eesti Vabariigi 100. aastapäeva aktus, 23. veebruar *
  • Eesti Vabariigi 100. aastapäeva paraad, 24. veebruar *

MÄRTS

  • Ühiskomisjon, 14. märts
  • 175. istung, 28. märts
    Üliõpilaskonna 2017. aasta eelarve täituvusaruande kinnitamine
  • Tallinna Ülikooli nimepäevale pühendatud aktus *

APRILL

  • Ühiskomisjon, 11. aprill
  • 176. istung, 18. aprill
    Üliõpilaskonna volikogu valimistulemuste kinnitamine

MAI

  • Ühiskomisjon, 9. mai
  • 177. istung, 16. mai
    Üliõpilaskonna volitatud esindajate valimised Tallinna Ülikooli senatisse
    Üliõpilaskonna volitatud esindajate valimised Eesti Üliõpilaskondade Liidu üldkoosolekule
    Üliõpilaskonna juhatuse valimised

JUUNI

  • Ühiskomisjon, 13. juuni
  • 178. istung, 20. juuni
    Üliõpilaskonna juhatuse aasta tegevusaruande teatavaks võtmine
    Üliõpilaskonna volikogu järelevalvekomisjoni aastaaruande teatavaks võtmine
    Üliõpilaskonna volikogu järelevalvekomisjoni liikmete valimine
  • Üliõpilaste Suvemängud Käärikul **

AUGUST

  • Ühiskomisjon, 15. august
  • 179. istung, 22. august
    Üliõpilaskonna volikogu 2018/2019 aasta tööplaani kinnitamine
    Üliõpilaskonna 2018/2019 aasta tegevuskava kinnitamine

 

*   Tekkel kohustuslik
**  Tekkel soovituslik

Elizaveta Cheremisina

56813939

cheremisina.eliza@gmail.com

Heler Mustrik

53842995

helermustrik@gmail.com

Muhammad Saleh

56755208

mohdsaleh740@gmail.com

Sven Valvere

57503323

sven123@tlu.ee

Jass Juuremaa

jass.juuremaa@gmail.com

Amalia Leili Seren Vals

58133936

Amaliawals@gmail.com

Loreida Lokk

59012526

loreida.lokk@gmail.com

Marko Kollo

55959441

mkollo@tlu.ee

Rauno Piibor

53267277

rauno.piibor@gmail.com

Brigitta Laura Kannel

56654697

lilith@tlu.ee

Ave Mitt

58530125

avemitt@tlu.ee

Kärt Tomp

53428235

k2rttomp@gmail.com

Piia Sandra Sandrak

58119411

psandrasandrak@gmail.com

Karl Velmet

56642906

karl.velmet@gmail.com

Jelizaveta Hristokina

58530322

jelizaveta.hristokina@gmail.com

Sander Trofimov

53003967

sandertrofimov@gmail.com

Rando Aljas

58180993

rando.aljas@gmail.com