Veebruarikuu tegija/ Standout Member of February – Kertu Jürima

Kertu on imeinimene, kes jõuab kõike! Kertu on tüdruk, kelle näol on alati naeratus ning kelle käed on alati tööd täis. Oma ametiaja jooksul on ta teinud järjepidevalt head tööd. Lisaks oma tavapärastele tegemistele pole tal kunagi probleemi võtta enda peale ka muid ülesandeid (näiteks üliõpilaskonna maskoti tellimine). Samuti tuleb ta alati vastu kõigile abipalvetele ning teeb teoks teiste poolt välja käidud head ideed. Viimastel kuudel on Kertu tegelenud aktiivselt volikogu valimiste kampaaniaga ning saanud sellega suurepäraselt hakkama. Üle mitme aasta on volikogul rohkelt kandidaate ning koosseisu kokkusaamine pole probleem. Eelmisel nädalal oli Kertu üks imelistest saatejuhtidest Tallinna Ülikooli avatud uste nädalal. Kertu esindas paljude gümnasistide valvsa pilgu all väga hästi nii ülikooli kui ka üliõpilaskonda ning tuli võitjana välja ka kõige ebamugavamatest olukordadest intervjueeritavatega. Kõik see on ainult jäämäe tipp sellest, millega Kertu igapäevaselt hakkama saab ja meile kõigile eeskujuks on.

Lisaks Kertule said sel kuul nomineeritud veel Triin Taal (üliõpilaskonna personalijuht), Jelizaveta Karavajeva (Meediumi juht), Erle Neeme (Rahvusvahelise klubi juht) ning vabariigi aastapäeva filmiöö korraldustiim. 


Märtsis saab üliõpilaskonna tublisid liikmeid nomineerida kuu tegija tiitlile 25. märtsini siin.


Kertu is a wonderful person who has the power to do everything well. Kertu is a girl who always has a smile on her face and whose hands are always full of work. She has consistently done a good job in the Student Union. In addition to her usual tasks, she never has a problem taking on other tasks (like ordering a mascot to the SU). In recent months, Kertu has been actively working on the Representative Council election campaign and has managed it excellently. Over several years, the Representative Council has many candidates and filling the membership is not a problem. Last week, Kertu was one of the show hosts at Tallinn University Open Doors Week. Kertu represented both the university and the SU very well and emerged as the winner from even the most uncomfortable situations with the interviewees. All this is just the tip of the iceberg of how Kertu is being a role model for all of us. 

In addition to Kertu, Triin Taal (Head of the Human Resources), Jelizaveta Karavajeva (Chairperson of Meedium), Erle Neeme (President of the International Club) and the organisers of the Estonian Independence Day movie night were nominated to the title of the Standout Member of the SU this month. 

In March you can nominate the hard-working and outstanding members of the SU until March 25 here