Välistudengid korraldavad heategevuskontserdi MTÜ Saagu Valgus toetamiseks

Üleeuroopalise noorte organisatsiooni ESN (Erasmus Student Network) sektsioonid Tallinnas korraldavad koostöös  välistudengitega 6.detsembril kell 18:00 Tallinna Ülikooli Terra aulas heategevusliku kontserdi.

Ürituse korraldavad kohalikud ESNi vabatahtlikud rahvusvahelise sotsiaalprojekti SocialErasmus raames, üles astuvad Tallinna ülikoolides õppivad välistudengid. Kontserdi peamine eesmärk on pakkuda tudengitele võimalust anda oma panus neid võõrustava riigi toetuseks ja kaasata neid kohalikku ühiskonda vabatahtliku tegevuse kaudu.

Ürituse tulu annetatakse MTÜ-le Saagu Valgus, et toetada raskustes lapsi ja nende peresid. Kontserdil saab kuulda nii vokaalteoseid kui näha ka rahvuslikke tantsuetteasteid.  Esinejateks on tudengid Portugalist, Slovakkiast,Venemaalt, Jaapanist ja Hispaaniast.

Pileteid hinnaga 5€ saab osta Üliõpilaskonna ruumist S-139.

Sündmus Facebookis: https://on.fb.me/1XIUqgw

Loe lisa MTÜ Saagu Valgus kohta: https://www.saaguvalgus.ee

SocialErasmus on rahvusvaheline projekt, mille põhieesmärk on rikastada välisriigis õppivate tudengite kogemust aidates neil olla osa kohalikust kogukonnast ja õppida väärtustama vabatahtlikku tegevust.

Antud projekti raames tehakse koostööd lisaks MTÜ-le Saagu Valgus ka Tallinna Perekeskusega. Toetajateks on Tallinna Ülikool ja Tallinna Ülikooli Üliõpilaskond. Käesolev kontsert on Eestis esmakordne ja antud projekti raames uudne üritus. 

Lisainfo projekti kohta: Kelli Kiipus, kelli.kiipus@gmail.com