Tühi on koht, kus mõte liigub.

Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi üliõpilasnõukogu (TÜHI ÜN) koondab ja ühendab humanitaarteaduste instituudi tudengeid: ole Sa siis teadmistejanus filosoof, ajaloofanaatik või keelte-kultuuride entusiast – TÜHI ÜN on just SULLE!

TÜHI ÜN on oma olemuselt justkui sild tudengite ja instituudi vahel: ÜN esindab humanitaarteaduste instituudi tudengeid, seisab nende huvide ja õiguste eest ning tagab selle, et nende häält ja arvamust on kuulda mitte ainult instituudis, vaid ka terves ülikoolis.

Ent sellega üliõpilasnõukogu tegevus veel ei piirdu! ÜN edastab tudengitele uusimat ja värskeimat informatsiooni nii õpingute ja ülikooli akadeemilise poole pealt kui ka erinevate sotsiaalsete sündmuste ja ürituste kohta. Enamgi veel, TÜHI ÜN on olemas ka selleks, et anda tudengitele nõu, aidata neil lahendada kõiksuguseid õpinguid puudutavaid probleeme ning toetada neid erinevate ideede ellu viimises – olgu need siis selleks, et parandada õppekvaliteeti või rikastada tudengite sotsiaalset elu! Peale kõige selle koordineerib ja organiseerib TÜHI ÜN vägagi eri-ilmelisi, mitmekülgseid, vahvaid ja värvikaid, akadeemilisi ja sotsiaalseid üritusi – seda kõike ikka selleks, et tudengite humanitaarteaduste instituudis veedetud ülikooliaeg ei oleks tühine!

JUHATUSE ESIMEES
Lydia Kurus
lydiaku@tlu.ee

JUHATUSE LIIGE TURUNDUSE JA KOMMUNIKATSIOONI VALDKONNAS
Iris Ojavee
iris.ojavee@tlu.ee

JUHATUSE LIIGE HARIDUSE JA ARENDUSE VALDKONNAS
Katarina Kaps
katarina.kaps@tlu.ee

LIIKMED

  • Kerli Telve
  • Raimond Markus

Täpsema info saamiseks külasta meid ruumis M-301!

Kirjuta meile meil aadressile: tyhiyn@esindus.ee!

Facebook

Instagram