Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudi Üliõpilasnõukogu (TÜHI ÜN) koondab ja ühendab Humanitaarteaduste Instituudi tudengeid, õppejõude ja teadus- ning administratiivtöötajaid! TÜHI ÜN on sild tudengite ja instituudi vahel: ÜN esindab tudengeid, seisab nende huvide ja õiguste eest, tagab selle, et nende häält ja arvamust on kuulda mitte ainult instituudis, vaid ka terves ülikoolis, ning edastab tudengitele uusimat ja värskeimat informatsiooni nii õpingute ja ülikooli akadeemilise poole pealt kui ka erinevate sotsiaalsete sündmuste ja ürituste kohta. 

Enamgi veel, ÜN on olemas ka selleks, et anda tudengitele nõu, aidata neil lahendada kõiksuguseid õpinguid puudutavaid probleeme ning toetada neid erinevate ideede ellu viimises – olgu need siis selleks, et parandada õppekvaliteeti või rikastada tudengite sotsiaalset elu! Peale kõige selle koordineerib ja organiseerib TÜHI ÜN vägagi eri-ilmelisi, mitmekülgseid, vahvaid ja värvikaid, akadeemilise ja sotsiaalseid üritusi – seda kõike ikka selleks, et tudengite Humanitaarteaduste Instituudis veedetud ülikooliaeg ei oleks tühine!

Täpsema info saamiseks külasta meid ruumis M-301, saada meil aadressile tyhiyn@esindus.ee või jälgi meid Facebookis! https://www.facebook.com/TYHIYN/

PS! Oleme nüüdsest olemas ka Instagramis! (@tlu_tyhi)

 

♥ Meie juhatus:
Jelizaveta Hristokina
Juhatuse esimees
liisahr@tlu.ee 

Martin Vainu
Ase-eesimees hariduse valdkonnas
mainu@tlu.ee

Richard Lemendik
Ase-esimees sotsiaal- ja kultuurivaldkonnas
lemendikrichard@gmail.com

Lydia Kurus
Ase-esimees kommunikatsiooni valdkonnas
lydiaku@tlu.ee

 

♥ Meie tegevliikmed: 

Alice Karlson

Mari-Liis Linkholm

Anastasia Lokteva

Erik Mikkus

Katarina Ida Maria Nyyssönen

Kerli Telve

Maarja Vinkel

Triin Õismaa