Tule teisele suurele Loomehäkile – tudengitele osalemine tasuta!

Hea tudeng!
Juba 26.-28. augustil toimub järjekorras teine laiapõhjaline loovalade arendusnädalavahetus Loomehäkk. Kahepäevasel hackathonil saavad kokku disainerid, koodikirjutajad, äriarendajad ning loovalade esindajad, et koos mentorite ja iduettevõtluse ekspertidega (sh Rain Rannu, Janno Siimar, Dea Martinjonis, Kristjan Mändmaa, Hannes Praks, Juko-Mart Kõlar jt) teha valmis uudsed rakendused loomevaldkonnas.
Loomehäkile võib tulla oma idee ja meeskonnaga, aga ka teiste arendusmõtteid kuulama ja mõne huvitava tiimiga liituma. Esmakordselt on võimalik Loomehäkil kasutada ka Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri töökodasid, et lisada digitaalsetele lahendustele füüsiline disain.
Reede pärastlõunal esitletakse ideid, moodustatakse meeskonnad ja asutakse mentorite juhendamisel häkkima. Pühapäeva õhtul esitletakse tulemusi žüriile, kes valib välja parimad ja jagab osalejatele võimsaid auhindu.
Loomehäki partnerid on Digix, IGDA, GameFounders, Eesti Digikeskus, Creative Mobile, Tallinna Ülikool, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Estonian Business School, Music Estonia, Estonian Filmi Instituut, Eesti Rahvusringhääling, Fondia, TERE AS, Psühhobuss.
Üliõpilastele on osavõtt sooduskoodiga tasuta ning suurimaks ootuseks ja eelduseks osalejatele on põlev ja tahet täis pilk silmis. Loomehäkile saab registreeruda ürituse Facebooki lehel ning meeskonnad moodustuvad erineva funktsiooniga rollidest (sh disainerid, koodikirjutajad, äriarendajad ja loovalade esindajad).
Loomehäkk avab parimatele meeskondadele uksed nii Digixi inkubaatorisse kui ka ülikoolideülesesse loomeettevõtluse eelinkubatsiooniprogrammi Edu ja Tegu Starter (programmi väärtus 5000 eurot). Prototron annab kolmele paremale tiimile võimaluse pääseda otse Prototroni tänavuse ideekonkursi 40 parema hulka ja kandideerida kuni 10 000-eurostele stipendiumitele. Veidi enam kui pool aastat tagasi toimunud esimese Loomehäki üks võitjatest VR Quiz on täna jõudnud juba kahe lepingulise kliendini. Tule ja pane alus oma ettevõtlikule elule!
Registreerumisel tuleb kasutada oma ülikooli sooduskoodi (TLÜ sooduskood on 0816TLU) ning kohapeal esitada õppuri staatust tõendav dokument.
Registreeri sündmusele siin https://en.xing-events.com/loomehakk.html
Täiendav info aadressil: https://www.facebook.com/events/876855529086642/
Kontaktisik: Marek Mühlberg, marekm@tlu.ee+372 5510204