TLÜ Spordihommik 10. novembril

Ajakava:

7.15- 8.00 Mihkel Vabrit, MyFitness treener 

deepWORK® on atleetlik, lihtne, väsitav, unikaalne ja erinev kõigist teistest tuntud treeninprogrammidest! See bodyART looja Robert Steinbacheri poolt loodud unikaalne intervalne treeningprogramm lähtub viiest elemendist ning järgib Yin ja Yang seaduspärasusi, kombineerides vastandeid, vaimset keskendumist ja füüsilist pingutust. Treening toimub paljajalu/ sokkides.
Võta kaasa: treeningriided, veepudel. Trenni järgselt on pesemise võimalus.
Toimumiskoht: T-104, Terra maja saal
 

7.15-8.00 Marika Gailiš, Kundalini jooga treener 

 Kundalini jooga eemärk on tõsta keha energeetilist taset, avada loovust ja viia Sind kontakti oma tegeliku olemusega. Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis hõlmab füüsilisi harjutusi, hingamistehnikaid, kehaasendeid, käteasendeid, mantraid ja meditatsioone. Kundalini jooga kingib Sulle hea enesetunde, elujõu, tasakaalu ja sisemise rahu.
Võta kaasa: mugav riietus, veepudel, matt 
Toimumiskoht: A-046 
 

8.15-9.00 Kristiina Kraft, Tallina Ülikooli Konfutsiuse instituut

 Taiji ehk Hiina võtluskunst liikuvas meditatsioonis. Taiji tähendab tõlkes universumit, kõiksust. See nimetus tähistab loodusseadustega kooskõlas olevat võitluskunsti. Vana-Hiinas oli see tunnetus olemas, usuti, et taiji-harjutused tasakaalustavad inimeses yin-yang’i energiat. Taiji eesmärk on energiakanalite puhastamine ja korrastamine, jõu kogumine ning vaimne kirgastumine.
Võta kaasa: mugav riietus, veepudel, matt
Toimumiskoht: A-046
 

8.15-9.00 Casa de Baile tantsukeskus, Salsa algajatele

Salsa trenni rõhk on ennekõike lõbusal olemisel, heal tujul ning suhtlemisel. Salsa on mõeldud kõigile neile, kes kunagi unistanud paaris tantsimisest ja seda just improviseerival moel. 
Oodatud on kõik huvilised. Oma paarilise kaasa võtmine oleks tore, kuna see hoiab trennis meeste/naiste suhte tasakaalus, kuid ei ole kohustuslik. 
Võta kaasa: mugav riietus, veepudel
Toimumiskoht: T-327 Aula 
NB! Alates kella kaheksast pakub kohvik Oaas kõigile varastele ärkajatele hommikuse pudru ja sooja soogi kõrvale TASUTA puuvilja