„Mõtted Lendu“ konverents

„Mõtted Lendu“ on konverents, mis toob 26. aprillil Tallinna Tehnikaülikooli kokku aktiivsed tudengid ja gümnasistid, ettevõtjad, õppejõud ja noorteühendused.

Euroopa Tehnikatudengite Kogu (BEST-Estonia, Board of European Students of Technology) korraldatava konverentsi eesmärk on avardada Eesti noorte silmaringi, inspireerides neid erinevatel teemadel arutlema ja lahendusi leidma. Päeva jooksul toimuvad põnevad seminarid, arutelud ja kõned, mis võimaldavad osalejatel paremini mõista meid ümbritsevat maailma ning tulevikuvõimalusi.

„Mõtted Lendu“ jaguneb keskkonnakohvikuks ja hariduskohvikuks. Hariduskohvik toimub eesti ja inglise keeles, keskkonnakohvik vaid inglise keeles. Konverentsil osalejad saavad jagada oma arvamusi haridusteemadel ning laiendada silmaringi keskkonna- ja innovatsioonivaldkonnas. Päev on sisustatud mitmekesise seltskonnaga ning kõigil on suurepärane võimalus panustada nii iseenda kui ka Eesti arengusse.

Konverentsil „Mõtted Lendu“ kohtuvad tänased ja tulevased professionaalid ning maailmamuutjad. Loome koos ideid ja mõtleme välja lahendusi, olgu see hariduses või keskkonnas. Konverentsil on osalemas juba Merko, Stora Enso, Keskkonnainvesteeringute Keskuse, Skype`i, Nortali ning Tele 2 esindajad – tule ka sina!

Konverents on kõigile tasuta. Loe lisa ja registreeri mottedlendu.ee
Sündmus Facebookis: Mõtted Lendu 2016