Meeneid saab soetada üliõpilaskonna kontorist (S139), makstes sularahas või ülekandega.

Tallinna Ülikooli tekkel on kreemikasvalge kirsipunase äärega. Tekli laele tikitud ornamendi läbipõimunud katkematu joon sümboliseerib Tallinna Ülikooli liikmete vahelist sidusust ja aitab meeles pidada ülikooli väärtusi. Valge tähendab akadeemilist vaimsust ja vabadust, punane ülikoolipere ühtekuuluvust ning must akadeemilist nõudlikkust ja isamaalisust.
Teklit võivad kanda üliõpilased, vilistlased, rektor, prorektorid, ülikooli senati liikmed, korralised professorid, dotsendid, lektorid, teadurid, vanemteadurid ja assistendid. Esimese kursuse tudengid saavad endale tekli soetada alates teisest semestrist. Samal ajal tänatakse ka parimaid esimese kursuse tudengeid Teklitseremoonial, kus nad saavad tekli kingituseks. 

Tekkel maksab 15 eurot.

Tallinna Ülikooli sõrmuste valikus on hõbesõrmus, ülekullatud ja kuldsõrmus. Sobiva suuruse saab välja valida üliõpilaskonna kontoris (S139). Sõrmused valmivad hinnatud Roman Tavast OÜ-s. Sõrmuseid tellitakse kaks korda aastas (sügisel ja kevadel).

Tellimine ja lisainfo: isic@esindus.ee.

Üliõpilaskonna hundipusa on rangelt soovituslik igale TLÜ üliõpilaskonna tudengile. Valikus mustad ülepea pusad kapuutsiga. Pusad ootavad proovijaid üliõpilaskonna kontoris (S-139).

Hundipusa maksab 20 eurot. 

Küsi endale sobivat suurust üliõpilaskonna kontorist (S139) või meili teel isic@esindus.ee.

Üliõpilaskonna hundiga kott on kerge ja mugav ning mahutab ära ka su sülearvuti.

Kott maksab 6 eurot. 

Veepudel on tilkumiskindel ja hoiab su joogi mõnusalt jahedana. Pudel avaneb nupuvajutusega ja joomiseks on mugav suue. Pudel on BPA vaba ning vastupidavast plastikust. Valida saab punase ja musta vahel.

Pudel maksab 8 eurot. 

Üliõpilaskonna pastapliiats – sinise tindiga ja puutetundlikule ekraanile sobiva otsaga. Iga tudengi parim sõber, mida vajadusel kotipõhjast välja võtta ja kasutada.

Pastakas maksab 1 euro. 

Üliõpilaskonna ruuduline kaustik on A4 suuruses ja mahutab ära kõik vajalikud märkmed.

Märkmik maksab 2 eurot. 

Üliõpilaskonna hundiga kaarditasku telefonile – ideaalne viis oma tihedamini kasutuses olevaid kaarte hoida endaga alati kaasas ja läheduses.

Kaarditasku maksab 5 eurot. 

Fotod: Anna Leena Tae & Kertu J

Üliõpilaskonna kontor on avatud E 12.30-16, K,N,R 9.00-14.00 (lõuna 12.15-12.45).