Läheneb BAFF stipendiumitele kandideerimistähtaeg

Aprilli alguses on taaskord kandideerimistähtaeg Baltic-American Freedom Foundation-i poolt pakutavatele stipendiumitele, mis võimaldavad teha USA-s erialast praktikat, õppida või teha teadustööd. 
 

Üliõpilastel ja äsja kõrgkooli lõpetanutel, kes on valmis kiireks isiklikuks ja ametialaseks arenguks, on jäänud veel mõned päevad BAFF Professional Internship Program‘i stipendiumile kandideerimiseks. Parimatele kandidaatidele leitakse nende erialale sobiv organisatsioon Ameerikas, kus saab erialast praktikat teha 6-12 kuud. Stipendium kuni 30 000 dollarit aastas katab lennupiletid, tervisekindlustuse ja elamiskulud.
Lisainfo http://balticamericanfreedomfoundation.org/internship/
Magistrikraadi omandamiseks USA-s on loodud GraduateScholarship programm, mis pakub tudengile stipendiumi kuni 25 000 dollarit aastas. Programmi saab kandideerida üks kord aastas ja kandideerimise ajaks peab üliõpilane olema võetud vastu mõnda Ameerika ülikooli.
Lisainfo: http://balticamericanfreedomfoundation.org/graduate/
 

Samuti on aprilli alguseks oodatud avaldused professoritelt ja teadlastelt kandideerimaks stipendiumile Research Scholarship. Kuni 60 000 dollari suurune toetus aastas on mõeldud iseseisvaks või kollektiivseks uurimistöö tegemiseks USA-s ning annab võimaluse kaasa võtta ka pereliikmed.

Lisainfo http://balticamericanfreedomfoundation.org/research/
BAFF stipendiumitele kandideerimiseks või lisainfo saamiseks vaadake veebilehele www.BalticAmericanFreedomFoundation.org

Lisainfo:
Eeva Kauba, BAFF Eesti
Tel.:+372 555 28323
E-post: eeva.kauba@balticamericanfreedomfoundation.org