Abiks kursusevanemale: Kursusevanema ABC

Kursusevanem on kursuse kõige tähtsam inimene, kelle kaudu jõuavad tudengite mured, ideed ja ettepanekud üliõpilasnõukogusse ja ülikooli ja tudengiorganisatsioonide info kursuseni.

Kursusevanema peamised ülesanded on:
1. info viimine kursuseni;
2. kursusekaaslaste abistamine – kursusevanem teab, kuhu tema kursusekaaslane murega pöörduma peab;
3. kursuse ettepanekute, murede ja ideede toomine üliõpilasnõukogusse ja vahendamine akadeemilisse üksusesse.

Kurusevanema eelised:
1. omab alati teistest rohkem kasulikku informatsiooni;
2. tal on hea võimalus osa saada Üliõpilaskonna korraldatavatest koolitustest
3. tutvused ja nendega seotud eelised nii õppetöös kui ka tudengielus;
4. teatud üliõpilaskonna üritustele on võimalik kursusevanemal sisse saada soodushinnaga. (Sellest teavitatakse kursusevanemaid eraldi).

Tallinna Ülikooli Üliõpilaskonna volikogu on vastu võtnud ka kursusevanemate statuudi.

Statuudis on toodud kursusevanema valimistega seotud informatsioon; erimeelsustega seotu; kursusevanema omaduste kirjeldus; kursusevanemate hüvede ja õiguste informatsioon; kursusevanema kohustustega seotud.

Kursusevanemate statuut on leitav siit.

Lisainfo: Kelli Piksar, juhatuse liige haridus- ja teaduspoliitika valdkonnas, aseharidus@esindus.ee

Digitehnoloogiate instituut
Haridusteaduste instituut
Humanitaarteaduste instituut
Ühiskonnateaduste instituut
Loodus- ja terviseteaduste instituut
Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut
Kolledžid

Digitehnoloogiate instituudi kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Informaatika I Daniel Sula  daniel.sula.94@gmail.com
Informaatika II Karolin Kriiska  kriiskakarolin@gmail.com
Informaatika III Annika Antsman  Annika.Antsman@gmail.com
Infoteadus I Helina Kalbe  helina.kalbe@gmail.com
Infoteadus II Anet Põdra   anet.podra@tlu.ee
Infoteadus III Mari Kilumets  mari.kilumets@gmail.com
Matemaatika I Sofya Kudina  sofjakudina99@gmail.com
Matemaatika II Ave Mitt  avemitt16@gmail.com
Matemaatika III Inna Leppik  inna.leppik@gmail.com

Haridusteaduste instituudi kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Alushariduse pedagoog I puudub Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Alushariduse pedagoog I kaugõpe Kaisa Haugas kaisa.haugas@gmail.com
Alushariduse pedagoog II Kärt Kaasik  kart25@tlu.ee
Alushariduse pedagoog II kaugõpe Triin Zjabrikov; Kairi Burk seitseha@tlu.ee; kairibk@tlu.ee
Alushariduse pedagoog III Tiiu Tommula ttommula@gmail.com
Alushariduse pedagoog III kaugõpe Relika Lupp relika14@gmail.com
Andragoogika I kaugõpe Kaire Povilaitis  kaire07@tlu.ee
Andragoogika II kaugõpe puudub  Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Andragoogika III kaugõpe Kenert Karu  karukenert@gmail.com
Eripedagoogika I puudub  Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Eripedagoogika II puudub  Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Eripedagoogika II kaugõpe puudub  Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Eripedagoogika III Anu Parts  parts.anu@hotmail.com
Eripedagoogika III kaugõpe Anu Parts parts.anu@hotmail.com
Klassiõpetaja I Annela Tammiste tammisteannela@gmail.com
Klassiõpetaja II Harold Lepp  haroldlepp@gmail.com
Klassiõpetaja II kaugõpe Karmen Raik  karmenraik@gmail.com
Klassiõpetaja III Anna-Marie Vara  varamann@tlu.ee
Klassiõpetaja III kaugõpe Anna-Marie Vara varamann@tlu.ee
Klassiõpetaja IV Aappo Jämsä  aappoj@gmail.com
Klassiõpetaja IV kaugõpe Kristin Tänav  kristin.tanav@jarveotsa.ee
Klassiõpetaja V Triinu Eglit  triinu.eglit@gmail.com
Klassiõpetaja V kaugõpe puudub Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Kutsepedagoogika I kaugõpe Priit Paap ppaap@tlu.ee
Kutsepedagoogika II kaugõpe Risto Ilves  risto@nwo.ee
Kutsepedagoogika III kaugõpe Ene Pukk enepukk@tlu.ee
Noorsootöö I kaugõpe Karolina Lõhmus KarolinaLohmus@hotmail.com
Noorsootöö II Celiina Valdner celiina@tlu.ee
Noorsootöö II kaugõpe puudub Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Noorsootöö III Marilin Hallik  marilinkivisto@gmail.com
Noorsootöö III kaugõpe Kätlin Takk  k2tlintakk@gmail.com
Pedagoogika I Emili Toompuu emili@tlu.ee
Pedagoogika II puudub  Küsimuste korral: haridusyn@esindus.ee
Pedagoogika III Annika Varol annika.varol@gmail.com
Alushariduse pedagoog I MA Liisi Kanarbik liisi.kanarbik@gmail.com
Alushariduse pedagoog II MA Triin Paur  triin88@gmail.com
Andragoogika I MA Triinu Raig  triinuraig@gmail.com
Andragoogika II MA Jaanika Jaanits  jaanitsj@tlu.ee
Eripedagoog nõustaja II MA Anne Nurmik  anne.nurmik@tlu.ee
Hariduse juhtimine II MA Kädly Künnap  kynnapk@tlu.ee
Kasvatusteadused II MA Riina Tallo  riina.tallo@gmail.com
Noorsootöö korraldus II MA Birgit Rasmussen  birgit_rasmussen@gmail.com

Humanitaarteaduste instituudi kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Aasia uuringud I Riina-Ingel Keskpaik  kylmlumi@gmail.com
Aasia uuringud II Anastassia Gorbatšova  ventrue@tlu.ee
Aasia uuringud III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Aasia uuringud MA Erik-Silver Toomere  toomere@tlu.ee
Ajalugu I Rain Seppel  rain.seppel@gmail.com
Ajalugu II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Ajalugu III Silver Fokin  silver94@tlu.ee
Antropoloogia I Magnus Altküla  altkulamagnus@gmail.com
Antropoloogia II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Antropoloogia III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Eesti filoloogia I Sandra Kingisepp  sandrak1@tlu.ee
Eesti filoloogia II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Eesti filoloogia III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Eesti keel teise keelena ja eesti kultuur I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Eesti keel teise keelena ja eesti kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Eesti keel teise keelena ja eesti kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Referent-toimetaja I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Referent-toimetaja II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Referent-toimetaja III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Filosoofia I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Filosoofia II Kelli Piksar  kellipi@tlu.ee
Filosoofia III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Humanitaarteadused I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Humanitaarteadused II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Humanitaarteadused III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Kultuuriteadus I Helen Lemming  helen.lemming@gmail.com
Kultuuriteadus II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Kultuuriteadus III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Hispaania keel ja kultuur I Triin J. Paldermaa  triinpaldermaa@gmail.com
Hispaania keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Hispaania keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Inglise keel ja kultuur I Merilin Jõesaar  merilinjoesaar@gmail.com
Inglise keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Inglise keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Itaalia keel ja kultuur I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Itaalia keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Itaalia keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Prantsuse keel ja kultuur I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Prantsuse keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Prantsuse keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Saksa keel ja kultuur I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Saksa keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Saksa keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Soome keel ja kultuur I puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Soome keel ja kultuur II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Soome keel ja kultuur III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Vene filoloogia I Kristina Dushina  kristi95@tlu.ee
Vene filoloogia II puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee
Vene filoloogia III puudub  Küsimuste korral: tyhiyn@esindus.ee

Ühiskonnateaduste instituudi kursusevanemad

nataly.kivimae@gmail.com

KURSUS NIMI E-MAIL
Haldus- ja ärikorraldus I Laura Hint Lauraaa.hint@gmail.com
Haldus- ja ärikorraldus II Lisette Soop lisettesoop@gmail.com
Haldus- ja ärikorraldus III Kätlin Arus katlin.arus@gmail.com
Liberal Arts I Nataly Kivimäe nataly.kivimae@gmail.com
Liberal Arts I Luciano Gabriel Ramirez Garea luigachano2@gmail.com
Law I Connor Nigel Smith ginzilla@tlu.ee
Poliitika ja valitsemine (inglise keelne õppekava) Emmanuel John emmanueljohn9998@yahoo.com
Riigiteadused I Madeleine Patricia Schmidt maido@tlu.ee
Riigiteadused II Sandra Kaljumäe sandra.kaljumae@gmail.com
Riigiteadused III Matti Aivar Lind mattiaivar.lind@gmail.com
Poliitika II Kristjan Venno kvenno@tlu.ee
Sotsiaaltöö II MA Jana Klomann  Küsimuste korral: civitas@esindus.ee
Sotsiaaltöö kaugõpe Artur Adamson adamson.artur@gmail.com
Sotsiaaltöö I Anette Talvik  anettetalvik@gmail.com
Sotsiaaltöö II Kristel Kruuser kristel.kruuser@gmail.com
Sotsiaaltöö III Tiina Pargi  tiina.pargi@mail.ee
Sotsiaaltöö kaugõpe I Priit Siig; Annely Emma Krell  priitsiig@gmail.com;   annelyemma.krell@gmail.com
Sotsioloogia I Meriel Kai Ly Rohtla  merielr@tlu.ee
Sotsioloogia II Merilin Laas laasmer@tlu.ee
Sotsioloogia III Paula Joanna Sillat pjoannas@tlu.ee
Õigusteadus I Kenneth Rivis  kenneth.rivis@gmail.com
Õigusteadus II Flora Fiona Gustavson fiona@tlu.ee
Õigusteadus III puudub  Küsimuste korral: civitas@esindus.ee

Loodus- ja terviseteaduste instituudi kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Bioloogia I Mihkel Jaan Balodis  mihkelba@gmail.com
Bioloogia II Marlen Laanep  marlen.laanep@gmail.com
Bioloogia III Hanna-Eliise Luts  hannaeliisaluts@gmail.com
Integreeritud tehnoloogiad ja käsitöö I Raili Mikksaar; Kevin Pruus  yvonna18@hotmail.com; kevin.3445@hotmail.com
Integreeritud loodusteadused I Maali Suitso  maali.suitso@gmail.com
Integreeritud loodusteadused II Elina Rudi  elina.rudi@gmail.com
Geoökoloogia III Aleksandra Krijer  aleksandrakrijer@gmail.com
Kehakultuur I Merlin Paal  merrlin.paal@gmail.com
Kehakultuur I tsükliõpe Jarno Nurm  jarnonurm@gmail.com
Kehakultuur II Monica Vainola  monica-vainola@hotmail.com
Kehakultuur III Reelika Virma  reelikav@tlu.ee
Keskkonnakorraldus I Marie Jõenurm  mariejoenurm@gmail.com
Keskkonnakorraldus II Mirjam Lätt  mirjamlala@gmail.com
Keskkonnakorraldus III Liis Bergmann  liizka@tlu.ee
Psühholoogia I Kadriann Kalamees  kadriannka@gmail.com 
Psühholoogia II Kristina Marfeldt  kmarfeldt@gmail.com
Psühholoogia III Helle Mai Peetersoo  hellepe@tlu.ee
Psühholoogia (inimeseõpetuse suund) I puudub  Küsimuste korral: ltiesindus@gmail.com
Psühholoogia (inimeseõpetuse suund) II puudub  Küsimuste korral: ltiesindus@gmail.com
Psühholoogia (inimeseõpetuse suund) III puudub  Küsimuste korral: ltiesindus@gmail.com
Rekreatsioonikorraldus I Helemai Valge  valge.helemai@gmail.com
Rekreatsioonikorraldus II Kristina Sikk  sikkest@tlu.ee
Rekreatsioonikorraldus III Marleen Valdmaa  mvaldmaa@tlu.e

Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Ajakirjandus I Johanna Mänd  johanna.mand@tlu.ee
Ajakirjandus II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Ajakirjandus III puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Filmikunst II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Koreograafia I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Koreograafia II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Koreograafia III puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Meedia (AV) I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Meedia (AV) II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Meedia (AV) III puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Integreeritud kunst, muusika ja multimeedia I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Muusika II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Muusika III puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Filmikunst I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Ristmeedia filmis ja televisioonis I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Suhtekorraldus I Isabel Kärtner  isabelk@tlu.ee
Reklaam ja imagoloogia I puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Reklaam ja imagoloogia II puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee
Reklaam ja imagoloogia III puudub  Küsimuste korral: meedium@esindus.ee

Haapsalu kolledži kursusevanemad

KURSUS NIMI E-MAIL
Haldus- ja ärikorraldus I
Haldus- ja ärikorraldus II
Haldus- ja ärikorraldus III
Haldus- ja ärikorraldus IV
Käsitöötehnoloogiad ja -disain I Kadri Mikkor-Roselius katimati@tlu.ee
Käsitöötehnoloogiad ja -disain II Andres Meisterson minson@tlu.ee
Käsitöötehnoloogiad ja -disain III Ebe Kaio ebetake@tlu.ee
Käsitöötehnoloogiad ja -disain IV
Liiklusohutus I
Liiklusohutus II Kerli Leiman kerlil@tlu.ee
Liiklusohutus III Eve Tellisaar evet1@tlu.ee
Liiklusohutus IV
Rakendusinformaatika I Robi Izmailov robyi@tlu.ee
Rakendusinformaatika II Gert Adamson adamson1@tlu.ee
Rakendusinformaatika III Rauno Pukk raunopukk@gmail.com
Rakendusinformaatika IV
Tervisejuht I Eliis Salm eliis14@tlu.ee
Tervisejuht II Triin Lindau triinlin@tlu.ee
Tervisejuht III Lea Rämmeld, Maaria Koit leara@tlu.ee, mkoit@tlu.ee
Tervisejuht IV

 

Rakvere kolledži aktiivsed tudengid

NIMI E-MAIL
Annika Nässi anassi@tlu.ee
Ingrid Liiv ingrid.liiv@tlu.ee
Janne Seppik janne211@tlu.ee
Nele-Helen Piho nelehele@tlu.ee
Kaidi Marts kaiditlu@tlu.ee
Jaanika Link linkj@tlu.ee
Triin Tohver triintoh@tlu.ee
Taisi Neeme taisi224@tlu.ee
Nanci Ristla n.ristla@gmail.com