Kultuuriklubi tutvumisõhtu: Ürituskorraldus ja produktsioon

8. detsmebril kell 18:00 on kõik huvilised oodatud tutvuma TLÜ Üliõpilaskonna Kultuuriklubiga. Ürituskorralduse ja -produktsiooni nippe tuleb meiega jagama Priit Mikk. Lisaks räägime kultuuriklubi tulevastest sündmustest ja võimalusest nende korraldamises kaasa lüüa.
Sündmus toimub TLÜ ruumis A018.
Registreeru SIIN>
Üritus Facebookis>
Priit on üritusturundusvaldkonnas olnud tegev juba 15 aastat. Kõige enam paelub teda sisekommunikatsiooni valdkond ning see, kuidas läbi ürituste kasvatada ettevõtte töötajate motivatsiooni. Aastal 2013. aastal asutas ta ettevõtte Amazing Productions (fb.me/amazingestonia). Priit on Tallinna Ülikoolis ürituste produktsiooni õppejõud ning omandab kultuurikorralduse magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning EBSi ühisõppekaval.
Priit on teinud koostööd paljude kodu- ja välismaiste ettevõtetega nagu: Eesti Telekom, SEB, Tallink, EAS, Epiim, Olympic Casino, Prike ja paljud teised. Lisaks on ta töötanud Rahvusooper Estonias ning olnud Eestis toimunud suurkontserdite (Madonna, Metallica, Robbie Williams, jt) produktsioonimeeskonna liige. 2013. aastal oli Priit Eesti Vabariigi 95. aastapäevale pühendatud Vabariigi Presidendi vastuvõtu produtsent. Lõppevast aastast võib esile tuua EASi ja Tallinki ühise kampaania Epic Estonia eduka elluviimise ning äsjalõppenud PÖFFi lõputseremoonia korraldamise.