Kandideeri Tudengipäevade projektijuhiks!

Tallinna Tudengipäevad on traditsiooniline pealinna tudengite festival, mida peeti esimest korda aastal 1995. Aastal 2016 toimuvad Tudengipäevad septembri keskpaigas kestusega 5 päeva. Programmi kõige olulisemad sündmused on avaparaad ehk üliõpilaskondade rongkäik läbi linna, öölaulupidu Vabaduse väljakul, pubiralli ja sportlik Tudengijooks. Tudengipäevi korraldab pealinna kõrgkoolide ühing Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaud koostöös Tallinna linnaga.

KES ON TUDENGIPÄEVADE PROJEKTIJUHT

Projektijuhi, teisisõnu peakorraldaja, eesmärgiks on korraldada Tallinna tudengitele läbi aegade parim ülelinnaline tudengifestival. Projektijuht paneb paika Tudengipäevade programmi, festivali vabatahtlike meeskonna, leiab sponsoreid ja vajadusel lisarahastuse, korraldab festivali turunduse ja projekti aruandluse. Projektijuht teeb koostööd ülikoolide, linna ja noorteühingutega.
Projektijuht alustab tööd 2016 märtsis ja lõpetab oktoobris. Alustades on töökoormus 0,2, festivali lähenedes töökoormus tõuseb kuni täiskohani.

KEDA OOTAME KANDIDEERIMA

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:

  • sees tudengihing;
  • varasem juhtimis- ja korraldamiskogemus;
  • tugev vastutustunne ja aus meel;
  • aega pühenduda.

MIDA PAKUME

Laseme Sul olla oma aja ja töö peremees, ise vastutada ja otsustada. Sind ootab hubane kontor Tallinna Tudengimajas vaatega Raekoja platsile, et soovi korral saaksid rahus keskenduda ja privaatselt oma meeskonnaga kohtuda. Tööaeg on paindlik ja tudengile sobiv, sest olulised on tulemused, mitte töötunnid. Sind toetab nõuga Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua meeskond ja Eesti Üliõpilaskondade Liit. Pakume Sulle töökoormusele ja tulemustele vastavat palka.

KUIDAS KANDIDEERIDA

Saada oma vabas vormis elulookirjeldus, motivatsioonikiri ja palgasoov e-mailile esimees@tudengimaja.ee hiljemalt 7.märtsil kl 23:59.

Lisainfo:
Kea Kruuse
Tallinna Üliõpilaskondade Ümarlaua esimees
+372 53637341
esimees@tudengimaja.ee