Meie klubi organiseerib üritusi samaaegselt nii akadeemilises ja inspireerivas, kuid ka lõbusas atmosfääris. Üritused puudutavad päevakajalisi sündmusi ja probleeme ühiskonnas ning poliitikas. 

Mida teeb TLÜ Rahvusvaheliste Suhete Selts? 

  • Kutsume meid valgustama lektoreid, ajakirjanikke, poliitikuid ja teisi ühiskonnategelasi erinevatel teemadel, mis on aktuaalsed ning huvitavad.
  • Korraldame väljasõite saatkondadesse, riiklikesse institutsoonidesse ja vabaühendustesse, et tutvuda lähemalt nende asutuste erinevate funktsioonidega. 
  • Lisaks korraldame ka vabamas stiilis õdusaid üritusi, nagu filmi- ja pubiõhtud, mille eesmärgiks on tutvuda teiste vahvate poliitikahuvilistest üliõpilastega ja luua uusi kontakte ning sõprussidemeid terveks eluks. 

Kuidas meie seltsi tegevustest osa võtta? 

Meie õpilasklubi on kõigile huvilistele avatud! Kõiki tulevasi üritusi ja muid tegevusi saab jälgida meie Facebook’i lehel TLU International Relations Society! Kui Sul on ettepanek mõne ühiskondliku teema käsitlemiseks, küsimusi meie seltsi kohta või koostööpakkumisi tulevasteks üritusteks, siis ootame Su kirja meie e-mailile tluirs@esindus.ee 

NB! Klubi tegevus toimub peamiselt inglise keeles.