Elav Raamatukogu – vilistlaselt tudengile

Iga tudeng tabab end varem või hiljem endalt küsimas – kes minust peale ülikooli ikkagi saab? Mida teha, et juba ülikooliõpingute ajal oma karjääri kujundada? Kuidas endale ise unistuste töökoht luua ja hakata palgatöö asemel ettevõtjaks? Milliseid õppetunde on tuntud ja edukad vilistlased valmis jagama?

Juba töötava inimese jaoks muutub professionaalse karjääri arendamine aktuaalseks enamasti siis kui olemasolev töö on end ammendanud, väljakutsed on otsa saanud või töökoht kaob. Milliseid karjäärivalikuid ja miks on teinud meie tuntud vilistlased? Kuidas teha karjääris riskantseid, ent valutuid pöördeid? Milliseid õppetunde on nad valmis jagama?
Kõigile neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastuse kui osaled 20. mail kell 14-17 Astra foorumis (Narva mnt 29) toimuvas Elavas Raamatukogus.
Tule ja laenuta omale meie vilistlasest ekspert ning saad teadlikumaks erinevatest võimalustest ja valikutest, kuuled häid soovitusi ja vigu, millest õppida. Leiad kindlasti uusi tutvusi ja kontakte, et suurendada oma sotsiaalset kapitali!
Oma lugusid ja kogemusi jagavad teiste Tallinna Ülikooli vilistlaste seas telemehed Jüri Muttika ja Meelis Kompus, tippjuht Janne Andresoo, EV sotsiaalkaitseminister 2014-2015 Helmen Kütt, endine tippkorvpalli treener Jaak Salumets, vallavanem Lauri Läänemets, vabakutseline kirjanik Jürgen Rooste, koreograaf Karmen Ong, ettevõtja Helina Loor ja filmi Nullpunkt režissöör Mihkel Ulk.
Loe lisainfot ja registreeri end “lugejaks”:
www.tlu.ee/elavraamatukogu
Eelregistreerimine kodulehel on väga vajalik!

13041177_10153429068401712_3539931604298355413_o