Algas sotsiaal- ja tervisevaldkonna üliõpilastööde konkurss

Tänasest saab teadustööde konkursile esitada töö-, tervise- või sotsiaalvaldkonna teemadel kirjutatud üliõpilastöid, mis on kaitstud 2015. või 2016. aastal. Konkursi auhinnafond on 10 000 eurot. 
„Soovime konkursiga tunnustada tublisid üliõpilasi ning edendada teadus- ja arendustegevust töö-, tervise- ja sotsiaalvaldkonnas,“ ütles sotsiaalministeeriumi kantsler Marika Priske. „Kõigis neis valdkondades on toimumas suuri muutusi ja tahame innustada ka üliõpilasi kaasa mõtlema, kuidas innovatsioon jõuaks meie tööellu, sotsiaalsüsteemi ja tervishoidu – valdkondadesse, mis on omavahel väga tugevalt seotud,“ lisas kantsler.
Tööde esitamise tähtaeg on 16. september 2016 ning võitjad selguvad hiljemalt detsembri alguses. Auhinnad antakse üle sotsiaalministeeriumis toimuval pidulikul tänuüritusel. 
Täpsem teemade nimekiri on üleval ministeeriumi veebilehel. Teemade nimekirjaga tasub tutvuda ka neil, kes alles plaanivad lõputöö kirjutamist, sest väljakuulutatud teemad kehtivad ka 2017.aasta konkursil. 
Sotsiaalministeerium korraldab üliõpilaste teadustööde konkurssi juba kolmandat aastat.
Lisainfo: www.sm.ee/konkurss