Viimaseduudised

Volikogu otsib spiikrit!”

Stella Stina Heinaru

Head üliõpilased! Tallinna Ülikooli üliõpilaskonna volikogu korraline istung (järjekorranumbriga 163) toimub kolmapäeval, 15. veebruaril 2017 algusega kell 18:00 Tallinna Ülikooli ruumis M-648. istungi päevakord: Üliõpilaskonna volikogu 163. istungi päevakorra kinnitamine (Taiki-Viia... [Loe edasi]

ERASMUS+ Programm

Stella Stina Heinaru

Erasmus 2017-2018 konkurss_listidesse (EST) Hea tudeng! Tule oma instituudi Erasmus+ infotundi ning vii ennast aegsalt kurssi, kuidas järgmine semester juba välisülikoolis õppida. Infotundide graafiku leiate siit: www.tlu.ee/erasmus Kandideerimine Erasmus+ programmi (Euroopa-sisene... [Loe edasi]

Noore teadlase preemiale ja noore IT-teadlase erip...

Stella Stina Heinaru

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu pikendas noore teadlase preemiale ja noore IT-teadlase eripreemiale kandideerimise tähtaega 2. jaanuarini. Noore teadlase preemiale saab kandideerida kuni 35-aastane doktorikraadiga teadlane, kes teeb uurimistööd Eesti või välisriigi teadusasutuse või... [Loe edasi]

Tudengikalender

Üliõpilaskonnasotsiaalmeedia

TÄHELEPANU!
EDASTAME TEILE TLÜ HALDUSOSAKONNA TEATE:

Esmaspäeva, 03.07.2017, õhtul kella 22:15 paiku toimus vargus Astra maja all olevast kinnisest jalgratta parklast (nn. jalgrataste puuris), mida tundub, et osa üliõpilasi kasutab jalgrattahoidla, mitte jalgratta parklana.
Vargad lõikasid lõiketangidega katki metallvõredest seinapaneelide klambrid ja jõudsid enne turvatöötajate sekkumist kätte saada ühe jalgratta, millega ka põgeneti.
Kohal käis politsei ja neile on edastatud sündmuse videosalvestus. Tallinna Ülikooli poolt on esitatud politseile avaldus, aga seda peab tegema ka jalgratta omanik kui kannataja. Paraku ei ole seni keegi oma jalgratast taga otsinud ja meil pole õnnestunud omanikku leida.

Haldusosakond soovib jalgrattahoidla kasutajatele südamele panna, et nn jalgrataste puur ei ole tasuta hoiukoht. Mõned rattad seisavad jalgrattahoidlas juba möödunud sügisest. Selline teguviis on tekitanud pahameelt paljudes üliõpilastes ja töötajaskonnas, sest neile, kes igapäevaselt tahaksid seal oma jalgratast parkida, kohti ei jätku.
Nagu selgub kutsub selline ööpäevaringne rataste hoiustamine ligi lisaks veel „pahalasi“, kes näevad seal pimeduse varjus kerget saaki.
... See MoreSee Less

Vaata Facebookis

Kätte on jõudnud puhkuste aeg ning puhkama läheb ka teie üliõpilaskond. Me oleme puhkusel 14st juunist kuni 1. augustini. Murede korral võite meile muidugi kirjutada ka puhkuse perioodil.
Ilusat suvepuhkust ning palju õnne kõikidele lõpetajatele!

Kohtumiseni augustis!
... See MoreSee Less

Vaata Facebookis